POHÁDKOVÉ ŠATY

Šaty jsou inspirované pohádkovými a filmovými postavami. Všechny naše šaty šijeme na zakázku - na míru a přání zákaznic. Pohádkové šaty jsou určené pro pohádkové  - výjimečné okamžiky vašeho života jako jsou výročí, svatby, oslavy, party, karnevaly, narozeniny, plesy, divadelní vystoupení... Jsou to všechny ty chvíle, kdy máte příležitost vybočit z každodennosti, obléct šaty šité na míru vám i události a cítit se jako princezna.

  

JAKÉ JSOU POHÁDKOVÉ ŠATY:

 

  • Princess Style: Pohádkové šaty mají svůj styl – princeznovský - měkké, bohaté, nadýchané sukně a sukýnky téměř u všech modelů.

 

  • Original Design: Pohádkové šaty jsou originální, s vlastním designem a značkou, v limitovaných kolekcích (šaty jsou vyrobeny pouze po jednom kuse v daných velikostech). Po vyprodání je možné model zakoupit, ale v pozměněné verzi – v jiné kombinaci barev a materiálů apod.

 

  • Made in Czech: Pohádkové šaty jsou šité v České republice. Při výrobě je kladen důraz na propracovanost, detail a kvalitu použitých materiálů.

 

  • Dress Fits You: U Pohádkových šatů se maximálně snažíme o to, aby šaty seděly postavě. Při výrobě jsou ve většině případů použity pružné materiály pro horní oblasti šatů, nošení je tak pohodlnější, šaty se lépe přizpůsobí postavě. Pokud je to možné, doporučujeme uvést do poznámky v objednávce míry zákaznice (viz tabulka velikostí).

     

      jaké jsou pohádkové šaty